Objednat službu

e-mail: info(a)sluzbysvarc.cz
tel.: +420 606 703 778

Podhoří 13,
751 31 Lipník n/B
Najdete nás
na Facebooku
 

 
 

Jak se k nám dostanete?

Služby ŠVARC s.r.o.

Provozní kancelář
Milenov 135, Hranice 4,
Drahotuše 753 61

Podporujeme

Nadaci Truck Help

Účelem nadace je finanční, popřípadě jiná hmotná či nehmotná pomoc dětem a rodinám obětí dopravních nehod řidičů z povolání nákladních vozidel a autobusů, kteří mají vážné a trvalé tělesné postižení nebo se stali obětmi dopravních nehod při výkonu svého povolání. Dále také působí v oblasti prevence dopravních nehod řidičů z povolání a zvyšování bezpečnosti silničního provozu.

Myšlenka "pomáhat slabším" je někde v každém z nás, ale v dnešní uspěchané době není čas ji nadále rozvíjet, zastavit se a přemýšlet jinak, než skrze naše každodenní pracovní nebo existenční starosti. "Truck Help"

  • Truck Help  - pomozte dětem Truck Help - pomozte dětem
  • Truck Help  - pomozte dětem Truck Help - pomozte dětem
 
 

Nadace Jsme tady

Služba je určena pro mladé lidi s kombinovaným postižením (po dětských mozkových obrnách, na vozíčku a k tomu navíc např. nevidomí či nemluvící, popř. s mentálním postižením) ve věku od 16 do 40 let, kteří vyžadují 24 hodinovou péči o svou osobu, zároveň tím pomáhá i jejich rodinám, které by takto intenzívní dlouholetou péči o své dítě zvládaly psychicky i fyzicky jen stěží.

 
 

ZŠ a MŠ Šromotovo

Finančně jsme podpořili ZŠ a MŠ Šromotovo, školu s rozšířenou výukou informatiky, sponzorským darem za který rozšířili své technické zázemí o dva PC určeny především k výuce informatiky a také rozšířili velikost RAM v ostatních PC.

  • Sponzorský dar Sponzorský dar
  • Sponzorský dar ZŠ Šromotovo Sponzorský dar ZŠ Šromotovo
 
 

Hašiče ve Valšovicích

  • Hašiči   Valšovice - logo Hašiči Valšovice - logo
 
 

Fotbalový klub SK Hranice

  • Fotbalový klub SK Hranice Fotbalový klub SK Hranice
 
 

Benefiční koncert v Hranicích

 
 

Florbalový tým FBC Hranice

 
 

Komorní sbor Cantabile

Komorní sbor Cantabile vznikl v září roku 2015 z bývalých členů Dětského pěveckého sboru Cantabile, kterým zpěv natolik přirostl k srdci, že se rozhodli s ním pokračovat i při studiu středních a vysokých škol. Sbor s nadšením zpívá na různorodých koncertech v oblasti duchovní, lidové i populární hudby, a také se účastní soutěží v Česku i v zahraničí. Z mezinárodní soutěže Ohrid Choir Festival v Makedonii (2017) si sbor přivezl zlatou medaili a také Special awards for the joyful performance of festival. Dvakrát také získal zlatou medaili na Mezinárodní soutěži Svátky písní Olomouc (ČR 2016, 2018). Sbor pracuje pod vedením sbormistryně Markéty Láskové, hlasové poradkyně Ivy Karageorgievy a zpívá za doprovodu dvorní korepetitorky Gabriely Zdarsové.

 
 
 
 
 
 

Zimní údržba

Dispečink zimní údržby:
mobil: +420 607 074 398
e-mail: radek@sluzbysvarc.cz

Objednat službu

Kontaktujte nás

Služby ŠVARC s.r.o.
Podhoří 13, 751 31, Lipník nad Bečvou

Provozní kncelář:
Milenov 135, 753 61 Hranice 4, Drahotuše
e-mail: info(a)sluzbysvarc.cz

Ochrana oznamovatelů

Napište nám

e-mail: info(a)sluzbysvarc.cz
tel.: +420 606 703 778

Copyright © 2009-2024 Služby ŠVARC s.r.o., Všechna práva vyhrazena

Realizace: Codekey.cz