Objednat službu

e-mail: info(a)sluzbysvarc.cz
tel.: +420 606 703 778

Podhoří 13,
751 31 Lipník n/B
Najdete nás
na Facebooku
 

 
 

Jak se k nám dostanete?

Služby ŠVARC s.r.o.

Provozní kancelář
Milenov 135, Hranice 4,
Drahotuše 753 61

O nás

foto - jak jsme začínaliSpolečnost Miroslav Švarc byla založena v květnu 2005, kdy se její hlavní činností stala čistění a údržba komunikací, kropení komunikací a staveb, dovoz vody do technologií, zemních a silničních fréz.

Poptávky na naše služby a práce stále rostly a proto jsme ke konci roku 2005 začali investovat do dalších nových strojů a rozšířili naše služby o provádění zimní údržby komunikací a ploch.

Se stoupající poptávkou po našich službách jsme začali rozšiřovat počet mechanismů, přídavných zařízení a nástaveb k těmto strojům. Na podzim roku 2006 jsme také rozšířili činnosti o další a to o dopravu zemin, sutí, písků, štěrků a asfaltů sklopnými nákladními vozidly. Přelomem roku 2009 došlo k přechodu z fyzické osoby Miroslav Švarc na právnickou společnost Služby ŠVARC, s. r. o., což je logickým vyústěním neustálého rozšiřování našich aktivit a činností.

V současné době disponujeme moderními, kvalitními mechanismy a vozidly (vozidla splňující emisní třídy EURO 6) o průměrném stáří 2,5 roku, díky kterým můžeme nabízet práce a služby v nejvyšší kvalitě, v krátkých časových intervalech za velmi příznivých cenových podmínek, se kterými pracuje mladý a dynamický kolektiv pracovníků. Personální a technické zázemí tvoří 30 kmenových pracovníků, které se pravidelně každý rok rozrůstá, 45 vozových jednotek a více než 50 ks přídavných a přípojných zařízení k těmto jednotkám.

Stále vyhledáváme nové inovace a nová řešení v našich oborech a technologiích, abychom dokázali zákazníkům nabídnout jen ty nejlepší služby a uspokojili plně jejich přání a požadavky. Naše profesní kořeny pocházejí ze zemědělství, lesnictví, údržby zeleně a proto je stále považujeme za náš obor, i když v poměru objemu prováděných činností už nejsou nejvýznamnější.

Můžeme se pochlubit moderními vozidly splňující emisní hodnoty EURO 6, které jsou doplněny velkoobjemovými hliníkovými návěsy pro maximální nosnost dopravovaných materiálů, traktory s motory splňující emisní hodnoty TIER III., nejnovějšími typy traktorových sypačů, které jsou vybaveny elektrickým řízením posypových materiálů. Také vlastníme cisternové návěsy, se kterými jsme schopni komplexně zajistit cisternovou dopravu včetně aplikace na pozemky našich zákazníků.

Velkou pozornost věnujeme důslednému dodržování pravidel bezpečnosti práce a péči o ochranu životního prostředí, vysoký standard bezpečnosti práce, plnění požadavků na ochranu ovzduší a povrchových a podzemních vod. Klademe důraz na čistá vozidla a mechanismy, na pracovníky oblečené ve firemních pracovních oděvech, viditelně označená vozidla, která dotváří image firmy.

Našim krédem je poskytování kvalitních služeb za příznivé ceny…..

 
 
 
 
 

Zimní údržba

Dispečink zimní údržby:
mobil: +420 607 074 398
e-mail: radek@sluzbysvarc.cz

Objednat službu

Kontaktujte nás

Služby ŠVARC s.r.o.
Podhoří 13, 751 31, Lipník nad Bečvou

Provozní kncelář:
Milenov 135, 753 61 Hranice 4, Drahotuše
e-mail: info(a)sluzbysvarc.cz

Ochrana oznamovatelů

Napište nám

e-mail: info(a)sluzbysvarc.cz
tel.: +420 606 703 778

Copyright © 2009-2024 Služby ŠVARC s.r.o., Všechna práva vyhrazena

Realizace: Codekey.cz